Pobiegnij dla Amelki!

Podczas V Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” we Wrocławiu zapraszamy do przyłączenia się do akcji charytatywnej na rzecz 1,5-rocznej Amelki. Aby pomóc, wystarczy przypiąć do koszulki kartkę „biegnę dla Amelki” i dotrzeć z nią do mety.

26 lutego 2017 r. po raz piaty odbędzie się ogólnopolski sportowy projekt „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Partnerem wydarzenia jest PKO Bank Polski oraz Fundacja PKO Banku Polskiego, która zaprasza do udziału w akcji charytatywnej „biegnę dla…”. We Wrocławiu uczestnicy zawodów na wszystkich dystansach będą mogli pomóc 1,5-rocznej Amelce. Dziewczynka urodziła się z wadą serca (m.in. HLHS) i musi przejść kolejną operację. Amelka jest podopieczną Fundacji Serce Dziecka.

Zaangażowanie zawodników, którzy odbiorą kartkę „biegnę dla Amelki”, przypną ją do koszulki i przebiegną z nią linię mety, zostanie przeliczone na konkretne wsparcie finansowe – Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże darowiznę na zabieg dziewczynki. Kartki będzie można odbierać w dniu biegów u przedstawicieli Fundacji PKO Banku Polskiego na stoisku przy biurze zawodów (Stadion lekkoatletyczny w kompleksie Stadionu Olimpijskiego) w godz. 7.30 – 10.30.

PKO Bank Polski realizuje od 2013 r. autorski program „PKO Bank Polski Biegajmy razem” i wspiera największe imprezy biegowe w całej Polsce. Podczas wszystkich tych wydarzeń organizowane są akcje charytatywne „biegnę dla…”. Od 2013 r. odbyło się 228 takich akcji, w których wzięło udział 83,8 tys. osób. Od początku istnienia programu Fundacja PKO Banku Polskiego wsparła 239 beneficjentów kwotą ponad 3,23 mln zł.

Więcej o programie „PKO Bank Polski Biegajmy razem” łączącym popularyzację zdrowego stylu życia z ideą dobroczynności, można przeczytać na stronach:

 

www.biegajmyrazem.pkobp.pl

www.bankomania.pkobp.pl/biegajmy-razem/

www.facebook.com/PKOBankPolskiBiegajmyRazem

https://instagram.com/pkobiegajmyrazem